Ruční mytí <br />osobních aut <br />Mikulov

Ruční mytí
osobních aut
Mikulov

Potřebujete vyčistit váš vůz? Vyčistíme váš interiér i exteriér a vaše vozidlo bude zase jako nové. Z našich mycích programů si vybere opravdu každý.

Ceník programů ručního mytí vozů

washing-car-g39d09ea9d_1920

Exteriér Classic

Ruční mytí karoserie, vysokotlaké mytí, vosk, vysušení karoserie.
Délka programu cca 60 minut.

549 

car-interior-g8351dbccc_1920

Interiér Classic

Luxování vozidla, základní čištění interiéru, impregnace plastů, čištění prahů.
Délka programu cca 60 minut.

799 

Hello myti priplatek.jpeg

Exteriér Diamond

Ruční mytí a sušení karoserie, vysokotlaké mytí, čištění rámu dveří, odstranění hmyzu, mytí a ošetření litých kol, čištění a ošetření pneu, vosk, imregnace prostředku na ochranu laku včetně rámů, vyčištění a ošetření venkovních plastů.
Délka programu cca 60 minut.

899 

interiér auto

Interiér Diamond

Důkladné luxování interiéru vozidla, vyčištění interiéru vozidla, luxování zavazadlového prostoru, ošetření a impregnace interiéru vozidla, ošetření a impregnace plastů zavazadlového prostoru, mytí oken, luxování a tepování koberečků, mytí a ošetření gumových koberečků. Provonění interiéru vozidla.
Délka programu 90–120 minut.

1.499 

exterie auto

Exclusive Daimond

Důkladné ruční mytí a sušení karoserie, vysokotlaké mytí, čištění rámu dveří, odstranění hmyzu, mytí a ošetření litých kol, čištění a ošetření pneu, vosk, imregnace prostředku na projasnění a ochranu laku včetně rámů, vyčištění a ošetření venkovních plastů, vyčištění zrcátek,
důkladné luxování, důkladné vyčištění interiéru, důkladné čištění a impregnace zavazadlového prostoru, ošetření a impregnace interiéru vozidla, čištění oken, tepování koberečků, čištění a impregnace gumových koberečků, tepování zavazadlového prostoru, ošetření zavazadlového prostoru, provonění interiéru.
Délka programu 120–150 minut.

1999 

interiér auto 3

Wet interiér Diamond

Důkladné luxování interiéru vozidla, vyčištění interiéru vozidla, luxování zavazadlového prostoru, ošetření a impregnace interiéru vozidla, ošetření a impregnace plastů zavazadlového prostoru, mytí oken, luxování a tepování koberečků, mytí a ošetření gumových koberečků, provonění interiéru vozidla, tepování celého vozidla včetně tepování zavazadlového prostoru. Tento program zahrnuje demontáž a následnou montáž sedaček, čímž dojde k dokonalému vytepování a vyčištění vozu a sedaček.

2999 

interie auto 2

Wet interiér classic

Luxování vozidla, základní čištění interiéru, tepování celého vozidla včetně tepování zavazadlového prostoru.

2499 

Hello myti exclusive.jpeg

Exclusive Wet

Důkladné ruční mytí a sušení karoserie, vysokotlaké mytí, čištění rámu dveří, odstranění hmyzu, mytí a ošetření litých kol, čištění a ošetření pneu, vosk, imregnace a ochrana laku, čištění rámu vozidel, čištění a ošetření venkovních plastů, vyčištění zrcátek, důkladné luxování, důkladné vyčištění interiéru, důkladné čištění a impregnace zavazadlového prostoru, ošetření a impregnace interiéru vozidla, čištění oken, tepování koberečků, čištění a impregnace gumových koberečků, ošetření zavazadlového prostoru, provonění interiéru. Tepování celého vozidla včetně tepování zavazadlového prostoru. Tento program zahrnuje demontáž a následnou montáž sedaček, čímž dojde k dokonalému vytepování a vyčištění vozu a sedaček.

3999 

Hello myti extint.jpeg

Exclusive Skin

Důkladné ruční mytí a sušení karoserie, vysokotlaké mytí, čištění rámu dveří, odstranění hmyzu, mytí a ošetření litých kol, čištění a ošetření pneu, vosk, imregnace prostředku na projasnění a ochranu laku včetně rámů, vyčištění a ošetření venkovních plastů, vyčištění zrcátek,
důkladné luxování, důkladné vyčištění interiéru, důkladné čištění a impregnace zavazadlového prostoru, ošetření a impregnace interiéru vozidla, čištění oken, tepování koberečků, čištění a impregnace gumových koberečků, tepování zavazadlového prostoru, ošetření zavazadlového prostoru, provonění interiéru, důkladné vyčištění a impregnace kožených sedadel včetně doplňků. Tento program zahrnuje demontáž a následnou montáž sedaček, čímž dojde k dokonalému vytepování a vyčištění vozu a sedaček

3999 

Příplatky

  • SUV, MPV, VAN + 20 %
  • Výkaly, zvratky + 30 %
  • Silné znečištění + 50 %

všechny ceny jsou uvedeny bez 21% DPH

Máte zájem umýt vaše auto?

Zavolejte nám a dopřejte svému vozu jen to nejlepší.

+420 775 775 879